Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 20:44
 
Adaylığını açıklayan İbrahim Beşli, ''ARDAFED daha etkin ve yetkin olacak''
63 derneği bünyesinde barındıran İstanbul’un en etkili sivil toplum kuruluşlarından olan Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) başkan adayı İbrahim Beşli, dernek başkanları ile kahvaltıda bir araya gelerek, “ARDAFED her anlamda daha etkin ve yetkin olacak” dedi. Kahvaltıda İbrahim Beşli’ye tam destek çıktı.
STK Haberi
Adaylığını açıklayan İbrahim Beşli, ''ARDAFED daha etkin ve yetkin olacak''

BİR GARİP ARDAFED KONGRE SÜRECİ.!!!

 

Merkezi Şişlide bulunan ve hali hazırda Başkanlığını Gazeteci Fakir Yılmaz'ın sürdürdüğü İstanbul Ardahan Dernekler Federasyonu (ARDAFED) 17 Mayıs Pazar günü kongereye giderek yeni başkan ve yönetimini belirleyecek.

 

ARDAFED’in Kurucu başkan Güven Doğruyol ve Fakir Yılmazdan sonra üçüncü başkan Adayı İbrahim Beşli çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bünyesinde 63 derneği barındıran ARDAFED'in adayı İbrahim Beşli oldukça iddialı Beşli, ''ARDAFED bu kongre ile birlikte daha etkin rol alacak'' iddiasında.

 

“Nerede bir sorun varsa biz orada olacağız”

Beykoz Kültür merkezinde düzenlediği kahvaltılı toplantıda, dernek başkanları ile biraya gelen Beşli, birlik ve beraberlik mesajları verdi. İbrahim Beşli yaptığı açıklamada ”Yaptığımız çalışma ve istişareler neticesinde herkesin Federasyonda temsiliyet noktasında ‘varım’ diyebileceği, beraber mücadele edeceği, bir birini haberdar edeceği bir yapı oluşturmak istiyoruz” dedi. ARDAFED’in her anlamda etkin ve yetkin bir rol alacağının altını çizen Beşli, “Şeffaf, katılımcı ve netice alan bir anlayışla yönetime talibiz. Ardahanlı derneklerin nerede bir sorunu varsa çözmek için adayız” dedi.

 

Kahvaltıya yoğun katılım

Kahvaltılı toplantıya; Kağthane Ardahan Dernek Başkanı Hanifi Gültekin, Beykoz Ardahan Dernek Başkanı İnan Aktürk, Beykoz KAI Dernek Başkanı Esengül Yılmaz, Bağdeşen Bülbülan Yaylası Dernek Başkanı İsmet Bozkurt, Sancaktepe Ardahan Dernek Başkanı Tugay Akpınar, Pendik Ardahan Dernek Başkanı Mehmet Yıldız, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, MHP Beykoz Belediye meclis üyesi Bülent Gökdağ, Boğazın Yargıçları Gençlik Derneği Başkanı Vural Demir, Maltepe Ardahanlılar Dernek Başkanı Yaşar Geler, Sarıyer Ardahan Dernek Başkan yardımcısı Selvi Zengin Gezer, İşadamı Ali Rıza Nasıroğlu, Vezir Arslan, Flash Haber Gazetesi sahibi Ali Rıza Yıldız, Siyasal Yaşam Gazetesi sahibi Erkan Sarıkaya, THM Sanatçısı Burhan Yıldırım, Yöresel Aşıklar ve çok sayıda STK yöneticisi katıldığı bildirildi.

 

Bu toplantıya ilginçtir ki, ARDAFED kurucu Başkanı Güven Doğruyol ve Faal başkanı Faakir YILMAZ katılmadıkları görüldü.

 

(Flaş Haber)

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adaylığını, açıklayan, İbrahim, Beşli,, ''ARDAFED, daha, etkin, ve, yetkin, olacak'',
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-45601042-1